Nabízíme klientům služby v oblasti systémů inteligentní elektroinstalace KNX, vizualizace, řídících systémů, servis a diagnostiku či poradenství při projekci nebo realizaci.

Jsme schopni navrhnout a zprovoznit systém pro komplexní řízení a ovládání inteligentní elektroinstalace jak v komerčních objektech, jako jsou různé administrativní budovy, obchodní a nákupní střediska, tak i v obytných domech a splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Během naší existence jsme zprovoznili již velkou řadu instalací a získali tím cenné zkušenosti, které neustále rozšiřujeme a uplatňujeme dále.

Pomocí systémové elektroinstalace jsme schopni ovládat nejen osvětlení, zastiňovací prvky (jako jsou rolety, žaluzie, markýzy), což se pomalu stává již standardem, ale i řídit a regulovat topení a chlazení v budově, zavlažovací systém, bazénovou technologii, komunikovat se vzduchotechnickými jednotkami, klimatizacemi a další technologií v domě. Možností je celá řada a vždy záleží na tom, jaké řešení se zvolí.

S námi můžete mít svoji nemovitost plně pod kontrolou, kdykoliv a kdekoliv.

V případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.